V-Ray 6 pre 3ds Max

NECHAJTE SA VIESŤ SVOJOU FANTÁZIOU
Tvorte rýchlejšie a renderujte kvalitnejšie než kedykoľvek predtým. Vytvárajte scény s miliónmi 3D objektov, aby ste rýchlo a jednoducho vytvorili prirodzenejšie vyzerajúce krajinky a realistické prostredie.
Generujte detailné povrchy s využitím opakujúcich sa geometrických vzorov bez väčšej záťaže na pamäť.
Alebo vytvorte oblohu s oblakmi, spolupracujte cez Cloud a mnoho ďalšieho.

V-Ray 6 pre 3dsmax

STAVAJTE NOVÉ SVETY
S pomocou nových nástrojov vytvoríte čokoľvek, čo si len dokážete predstaviť. Môžete rýchlo a jednoducho stavať celé nové svety - bez obmedzení.

Chaos Scatter
Zaľudnite svoje scény miliónmi objektov na pár kliknutí. Nový nástroj pre rozptyl Vám umožní rýchle a jednoduché vytváranie lesov, polí, davov a ďalšieho bez nutnosti využívať veľkú časť pamäte. Stiahnite si 3D modely zdarma z Chaos Cosmos a pustite sa do toho.

Chaos Scatter vo V-Ray 6 pre 3dsmax

V-Ray Enmesh
Dláždenie objektov 3D geometrickými vzormi pre vytvorenie komplexných povrchov s množstvom detailov pre strhujúci výsledok. Enmesh je ideálny pre vytváranie zložitých panelov, ohrád, tkanín a mnohého ďalšieho. Využíva pritom menej pamäte, než ručné kopírovanie.

Enmesh vo V-Ray 6 pre 3dsmax

V-Ray Decal s nerovnosťami povrchu
Pre pridávanie nerovností ľubovoľnému povrchu môžete teraz využiť V-Ray Decal - pre ešte realistickejšie rozpraskané steny, skaly, reliéfne nápisy a ďalšie.

V-Ray Decal vo V-Ray 6 pre 3dsmax

V-Ray hierarchické proxy objekty
Jednoducho zapnite alebo vypnite viditeľnosť jednotlivých objektov prepísaním materiálu s novým V-Ray proxy hierarchickým pohľadom. Nastavte si vlastné poradie podľa názvu a zrýchlite výmenu geometrie a prácu s knižnicou.

Proxy vo V-Ray 6 pre 3dsmax

SPOLUPRÁCA V PRIEBEHU TVORBY
- oveľa viac, než prehliadanie projektu a schvaľovanie.

Chaos Cloud spolupráca
Získajte rýchlu spätnú väzbu na Vašu prácu. Uložte Vaše rendery na Chaos Cloud Collaboration priamo z V-Ray náhľadu a zdieľajte Vašu prácu s klientami, členmi Vášho tímu, akcionármi a ďalšími pre náhľad, poznámky a pridávanie komentárov.

ZJEDNODUŠTE SVOJU PRÁCU
Dokončite svoju prácu rýchlejšie, ušetrite čas a buďte kreatívni.

Oblaky
Vytvorte pre svoju scénu ideálne oblaky na pár kliknutí s pomocou vylepšenej funkcie V-Ray Slnko a obloha. Jednoducho simulujte rôzne typy oblakov a stavov počasia, od miernej oblačnosti po zatiahnutú oblohu.

Oblaka vo V-Ray 6 pre 3dsmax

Kupolové osvetlenie
Posuňte Vaše HDRI rendery prostredia ďalej s novými, flexibilnejšími projekčnými schopnosťami V-Ray kupolového osvetlenia. Nastavte mierku a majte plnú kontrolu nad nastaveniami pomocou finite módu.

Kupolové osvětlení vo V-Ray 6 pre 3dsmax

Kratší čas kreslenia vďaka prvkom umelej inteligencie
Získajte hladšie výsledky pri práci so sieťami pre shading. V-Ray materiály a textúry sa teraz načítajú oveľa rýchlejšie.

UI vo V-Ray 6 pre 3dsmax

Voľba osvetlenia Light Mix
Jednoduchý prístup k osvetleniu scény s možnosťami pre výber priamo v rozhraní Light Mix.

vo V-Ray pre 3dsmax

Dávkové nahrávanie textúr
Pridajte Vašej scéne ešte rýchlejšiu variabilitu a vytvárajte variácie povrchových shaderov s novou možnosťou pre dávkové nahrávanie textúr vo vnútri VRayMultiSubTex.

Textury vo V-Ray 6 pre 3dsmax

SHADING
Zrýchlite shading a vytvárajte fyzikálne presnejšie materiály

Zdokonalené V-Ray materiály šetriace energiu
Renderovanie kovových a drsných reflektívnych povrchov je teraz ešte presnejšie. Navyše využíva novú metódu pre úsporu energie.

Materiály vo V-Ray 6 pre 3dsmax

Hladina s tenkým filmom
Jednoduchá tvorba opalizujúcich materiálov ako sú mydlové bubliny, olejové škvrny a ďalšie s pomocou novej možnosti Tenký film dostupnej vo V-Ray materiáloch.

Tenký film vo V-Ray 6 pre 3dsmax

V-Ray materiály - rýchlejší SSS
Renderovanie priesvitných materiálov s využitím úplne nového módu pre V-Ray materiály SSS je ešte rýchlejšie.

SSS vo V-Ray 6 pre 3dsmax

A EŠTE OVEĽA VIAC

VFB prehliadač panorámy
Teraz si môžete prehliadať sférické panoramatické rendery v priebehu renderingu, priamo v náhľadovom okne V-Ray.

Sprievodca kompozíciou v VFB
Dolaďte Vaše scény bez nutnosti využitia samostatnej aplikácie. S prispôsobiteľnými prekryvmi; nový sprievodca hladinami kompozície v VFB umožní jednoduché experimentovanie a ešte lepšiu kompozíciu Vašich renderov.

Tue Jun 18, 2024 15:22:44
VRay.CADzone.sk