Chaos Cosmos

V-Ray Chaos Cosmos

Kolekcia 3D komponentov pre architektov a dizajnérov.
Chaos® Cosmos je vesmírom s inteligentným obsahom - so stovkami modelov vo vysokej kvalite a HDRI oblohou, ktorá perfektne ladí s Vašimi V-Ray projektami.

V-Ray Chaos Cosmos

Pripravte scénu pre Váš projekt pár kliknutiami.
Chaos Cosmos uľahčuje pridávanie skvelých 3D komponentov k Vašim 3D projektom. S knižnicou modelov pripravených na renderovanie a prekrásnou HDRI oblohou môžete vytvoriť scénu pre Váš model alebo návrh interiéru v priebehu niekoľkých minút. Jednoducho pridajte na scénu položky priamo z nového Chaos Cosmos Browseru. Vytváranie pôsobivých a detailných vizualizácií Vašich projektov nebolo nikdy ľahšie.

V-Ray Chaos Cosmos

Zorganizované priamo pre Vás.
Chaos Cosmos prináša dôležité kolekcie z bežného prostredia, ktoré môžete využiť v akomkoľvek Vašom projekte. S týmito starostlivo vytvorenými a ručne vybranými 3D modelmi nábytku, stromov, áut, ľudí a ďalších je ľahké nájsť ten správny obsah, ktorý potrebujete, aby ste oživili Vaše scény. Zdieľajte Vaše nápady, vypovedzte Váš príbeh, ukážte Vašu víziu s pomocou Chaos Cosmos.

V-Ray Chaos Cosmos

Inteligentný obsah kam len oko dohliadne.
Položky z Chaos Cosmos sú inteligentné, čo znamená, že sa zobrazujú v tom správnom rozlíšení, nech si ich prezeráte kdekoľvek. V náhľade majú málo detailov pre hladkú interakciu. Vo V-Ray Vision sú detailnejšie a optimalizované pre zobrazenie v reálnom čase. A v Chaos Vantage alebo kdekoľvek vo V-ray, kde renderujete, sú zobrazené so všetkými fotorealistickými detailami. Nezáleží na tom, kde sa v Chaos Cosmose pozeráte na inteligentné položky, vždy vyzerajú skvele.

V-Ray Chaos Cosmos

Hladká práca vo Vašom V-Ray.
Chaos Cosmos je navrhnutý pre hladkú prácu s V-Ray a teraz je súčasťou V-Ray pre 3ds Max, SketchUp, Rhino, Revit, Cinema 4D a Chaos Vantage. Položky Cosmosu je možné renderovať vo V-Ray, V-Ray GPU, V-Ray Vision a Vantage.

V-Ray Chaos Cosmos

Čo obsahuje?
Chaos Cosmos je vesmírom s inteligentným obsahom, ktorý je rozdelený do 7 kategórií: nábytok, doplnky, osvetlenie, rastliny, dopravné prostriedky, ľudia a HDRI obloha.

V-Ray Chaos Cosmos

Tue Jun 18, 2024 15:16:25
VRay.CADzone.sk