V-Ray 5 pre Revit

V-Ray 5 pre Revit Vám dáva novú účinnú výbavu prostým kliknutím na tlačítko. Automaticky generuje stovky prirodzených možností osvetlenia Vášho modelu pomocou Light Gen. Konvertuje Revit materiály na V-Ray materiály pre väčšiu realistickosť. Odosiela viacero pohľadov na cloud pre renderovanie počas Vášho modelovania. A ďalšie.Automatické osvetlenie modelu
Generovanie prirodzeného svetla pre interiér alebo exteriér Vášho modelu nebolo nikdy jednoduchšie. Nezáleží na tom, či pripravujete štúdiu osvetlenia pre efektívny dizajn priestoru alebo sa len snažíte nájsť spôsob ako prezentovať Váš model v tom najlepšom svetle, Light Gen je pre tento účel skvelým nástrojom.
Vytvára stovky scenárov osvetlenia bez nutnosti ručného nastavovania, Vy si len vyberiete ten, ktorý sa Vám páči najviac a potom stlačíte render.Prevod Revit materiálov na jedno kliknutie
Preklad prirodzených Prism materiálov na V-Ray materiály s ľahkosťou a otvorené dvere pre fyzikálne presný realizmus bez nutnosti začínať od začiatku.
S Revit konvertorom materiálov môžete ovplyvniť originálne dáta v priebehu aplikácie pokročilých materiálov, aby ste sa uistili, že inžinieri, stavitelia a klienti pochopia zámer Vášho návrhu.Dávkové renderovanie na Cloude
Bojujete s nedostatkom času? Potrebujete vytvoriť niekoľko renderov, ale nemôžete si dovoliť čakanie? Teraz môžete poslať viacero pohľadov na Váš model na Chaos Cloud ako jeden celok. Zadajte preferenie pre každú snímku, nahrajte ich naraz a pokračujte v práci v Revite, zatiaľ čo Chaos Cloud sa postará o renderovanie.

V-Ray pro Revit

Viac 3D modelov, vylepšené zdieľanie práce
Nami spravovaná knižnica 3D modelov sústavne rastie - do počtu položiek aj príspevkov od čelných tvorcov z odvetvia. Môžete si vybrať z viac než 850 položiek pre Váš ďalší projekt z oblasti dopravných prostriedkov, doplnkov, ľudí, nábytku a osvetlenia. Navyše pribudla možnosť ukladať položky na cloude, čo Vám umožní uvoľniť svoj lokálny disk a zdieľat položky so svojimi kolegami.

A ĎALŠIE

Rýchlejšie odstraňovanie šumov na grafickej karte

S Open Image Denoise jadrom máte výhodu rýchleho interaktívneho renderingu s akoukoľvek CPU konfiguráciou.

Vylepšená atmosférická hĺbka
Ešte lepšie ovládateľné nastavenie realistických atmosférických efektov pro Vaše obrázky exteriéru.

Renderovanie v reálnom čase a fotorealistické renderovanie v jednom
V-Ray pre Revit obsahuje variabilnú vizualizačnú sadu nástrojov, ktorá Vám prináše to najlepšie z oboch svetov - vizualizácie v reálnom čase a fotorealistického renderingu. Ponúka všetko v jednom. A to všetko priamo v Revite. Pre začiatočníka aj pre profesionála V-Ray ponúka nástroje, ktoré potrebujete pre vizualizáciu Vašich Revit projektov od začiatku po konečné doladenie.

V-Ray pro Revit

Pohľad na Vaše návrhy v reálnom čase
Vizualizácia Vašich Revit projektov v reálnom čase nebolo nikdy ľahšia. Teraz s pomocou V-Ray Vision môžete vidieť Vaše návrhy v reálnom čase v priebehu práce v Revite. Pohybujte sa okolo Vášho modelu, nanášajte materiály, nastavte svetlá a snímanie - to všetko s živým náhľadom na Váš model v reálnom čase.
V-Ray pro Revit

Rendering tak reálny ako to len ide
Pozrite sa, ako presne bude Váš projekt vyzerať. So skutočným osvetlením, nastavením kamier a materiálov - rendering s V-Ray je tak reálny, ako je to vôbec možné. Umožní Vám dostať sa k Vášmu modelu najbližšie pred tým, ako ho reálne postavíte.Oživte Vaše modely
Vyberte si zo širokej ponuky vysoko kvalitných 3D položiek vrátane detailných modelov nábytku, stromov, áut a ľudí a oživte Váš projekt. Úplne nový Chaos Cosmos Vám umožní jednoducho umiestiť hotové doplnky pre Vaše scénu priamo do Vášho Revit modelu.

V-Ray pro Revit

V-Ray a Revit tvoria perfektný tím
Revit je celosvetovo najrozšírenejší BIM softvér pre architektúru a dizajn. A V-Ray je svetová jednotka medzi renderovacím softvérom pre architektonické vizualizácie. Vo vzájomnej spolupráci sú skvelou kombináciou, ktorá pozdvihne Vaše návrhy a prezentácie na vyššiu úroveň.

Zdroj: www.chaosgroup.com


Pozrite sa aj na webinár k aktuálnej verzii V-Ray pre Revit.

Tue Jun 18, 2024 13:20:32
VRay.CADzone.sk