Chaos Vantage

Objavte najkomplexnejší 3D ray trayced rendering scén v reálnom čase. S Chaos® Vantage nevznikajú žiadne časovo náročné prevody. Jednoducho pretiahnite celú Vašu V-Ray scénu do Vantage a začnite objavovať. V 3ds Max je k dispozícií priame prepojenie, ktoré môžete využiť ako náhľad.

Chaos Vantage vyžaduje GPU série NVIDIA RTX.VLASTNOSTI

Nulové nastavenie

Uchopte a pretiahnite Vašu V-Ray scénu priamo do Chaos Vantage a začnite objavovať. Na rozdiel od iných riešení v reálnom čase nie je nutná optimalizácia geometrie, rozbaľovanie USV alebo nastavenie osvetlenia.

Myslite vo veľkom!
Chaos Vantage je vytvorený, aby sa vysporiadal s veľkými scénami s miliardami polygónov. Je pre Vás najrýchlejším spôsobom, ako vidieť veľmi detailné scény v reálnom čase.

Jednoduchá obsluha
Obsluha Vaše scény je jednoduchá. Využite kontrolky podobné tým z 3D aplikácií a pohybujte sa akoby ste hrali počítačovú hru. Vyjdite po schodoch a vyhnite sa prechodu cez stenu pomocou automatickej detekcie kolízií.

100% ray-trayced kvalita
S renderingom, ktorý je plne ray-traced a v reálnom čase, Chaos Vantage využíva kamery, ktoré fungujú ako skutočné, materiály a globálnu ilumináciu pre tie najrealistickejšie výsledky.

Jednoduchá a rýchla animácia
Perfektný pre predvizualizácie, môžete vytvárať, upravovať a renderovať animácie priamo vo Chaos Vantage. Jednoducho animujte medzi kamerami, používajte prechody, naaranžujte sekvencie v editore animácií.

Live link
Získajte živý raytraced pohľad na Vašu scénu s live link z 3ds Max. Zmeny, ktoré urobíte vo Vašej 3ds Max scéne sa okamžite prejavia v Chaos Vantage.

Chaos Vantage je súčasťou licencie V-Ray Collection.

Fri Dec 08, 2023 22:54:07
VRay.CADzone.sk